O nás

“Spoločne boostneme Váš biznis do inej galaxie.”

Sme digitálna agentúra so silným zameraním na performance marketing, ale zároveň sa snažíme pokryť digitálne služby komplexne, vrátane návrhu stratégie, web developmentu, SEO, UI/UX, grafiky, social, analytiky a iné…

Naša MISIA? Snažíme sa stať naším klientom rovnocenným partnerom a pomôcť tak naštartovať online marketing tým správnym smerom. Až k hviezdam!

Náš CIEĽ? Odlíšiť sa. Priniesť nový, svieži pohľad na riešenia problémov/zadaní. Uvedomujeme si, že online marketing je rýchly dynamicky sa rozvíjajúci obor a preto niesmieme zaspať na vavrínoch. Naše rozhodnutia sú postavené na dátach, spoliehame sa na technológie “machine learning” a umelej inteligencie. Naše procesy sa snažíme automatizovať pre ešte väčšiu efektivitu výstupov.

Prečo by si sa mal stať naším klientom? Poskytujeme dlhoročné skúsenosti našich špecialistov postavené na skvelých referenciách a úšpešných dokončených projektoch za prijateľnú hodinovú sadzbu.

Audit

S tímom špecialistov si preklepneme Vaše aktuálne nastavenie a vyhotovíme report výsledkov s následnými odporúčaniami a riešeniami.

Boostujeme Váš biznis

Naši špecialisti makajú na Vašom projekte s veľkým focusom na kvalitu výstupov. Výsledky reportujeme na mesačnej báze. Vrámci ceny môžete využiť naše konzultácie a posunúť tak Vaše znalosti v online marketingu na novú úroveň.

Vitajte medzi hviezdami

V prípade, že nám dáte Vašu dôveru sa Vám odvďačíme skvelými výsledkami v podobe dosiahnutých biznisových cieľov a môžete sa tak pridať medzi hrdinov galaxie ktorým sa to podarilo.

Technológie s ktorými pracujeme