Malý krok pre nás, veľký krok pre klienta

Reklama to naštartuje… 3… 2… 1. Inovatívne riešenia, strategické nástroje, progresívne technológie, jedinečné know – how a profesionálny tím kreatívcov. Full servis reklamných služieb so zameraním na digital marketing a médiá. Online svet je náš vesmír a naštartujeme v ňom aj váš biznis!

Vypracujeme pre vás stratégiu na mieru

Máme za sebou niekoľkoročné skúsenosti v oblasti marketingu a stratégiu chápeme ako komplexný mix efektívnej kreatívy a správne zvolených komunikačných kanálov s ohľadom na vaše biznis ciele.

Úvodnú konzultáciu spolu s auditom máte u nás zadarmo!

Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie a my sa pozrieme na to, v ktorých smeroch vám uniká potenciál rastu a kde vieme ešte pridať.

 

Dostaneme vás ku hviezdam!

Stretnutie

Kým porazíme zákony gravitácie a odpálime to novej galaxie, stretnime sa! Dohodnime si nezáväzné prvé stretnutie a zhmotnime vaše predstavy a očakávané výsledky. Úvodná konzultácia a audit vášho biznisu je u nás zadarmo!

Audit

Audit nám odhalí, v ktorých smeroch uniká vášmu biznisu potenciál rastu, a na ktorých miestach musíme pridať. Konzultácia dá vzájomnej spolupráci reálne rozmery a my môžeme začať makať na vašom biznise.

Stratégia

Strategický plán je cesta ku hviezdam. Dlhoročné skúsenosti v oblasti marketingu nám ukázali, že stratégia je komplexný mix efektívnej kreatívy a správne zvolených komunikačných kanálov s dôrazom na naplnenie vašich biznis cieľov.

Naše služby

Túžba po efektívnom marketingu a reklame vás doviedol až k nám. Zadajte názov vašej spoločnosti a email a my vás budeme zakrátko kontaktovať.

Naše projekty

Každým splneným cieľom, každou dosiahnutou métou a každým úspešne odovzdaným projektom sa posúvame vpred. Zoznámte sa so svetom reklamy, ktorý do vášho podnikania prinesie nový rozmer. Toto sú projekty, ktoré sme vystrelili až na Mesiac

.

O nás

Nie je to kvantová fyzika, ani teória veľkého tresku. Je to marketing. A Boostnito mu rozumie. Sme tím marketérov, growth hackerov, kreatívcov a technických geekov, ktorí pomôžu vášmu biznisu rásť.

Potrebujete „boost“ v online svete? Chcete, aby vaše reklamy, web i sociálne siete konečne prinášali svoje výsledky?


Naštartujte svoj biznis s Boostnito!


Boostnito je integrovaná marketingová agentúra, ktorá v sebe spája unikátne know-how, strategické myslenie, vypeckovanú kreatívu a kompletnú exekúciu.


Boostni to je tím špecialistov a kreatívcov, ktorí žijú online svetom a bývajú v digitále, no zároveň je to partička skvelých ľudí, ktorá tvrdo pracuje na tom, aby váš biznis dosiahol na nové méty.

Kontaktuje nás

Máte otázky? Môžete nám kedykoľvek zavolať alebo napísať email. Sme vždy online a tešíme sa na všetky vaše otázky.

Sídlo

Pri Vinohradoch 6155/61
831 06 Bratislava – mestská časť Rača

Kontakt

+421 902 103 102
info@boostnito.sk